مرجع داخلي:
590-420
INFICON Reference Leak Type A — Teknik Özellikler
| Referans gazı | Helyum |
| Sızıntı oranı | 5×10⁻² mbar·l/s bei 1 bar |
| Kalibrasyon | ISO 17025 |
| Sertifikalar | CE |
INFICON Reference Leak Type A — Technische Daten
| Referenzgas | Helium |
| Leckrate | 5×10⁻² mbar·l/s bei 1 bar |
| Kalibrierung | ISO 17025 |
| Zertifizierungen | CE |
INFICON Reference Leak Type A — Technical Specifications
| Reference gas | Helium |
| Leak rate | 5×10⁻² mbar·l/s bei 1 bar |
| Calibration | ISO 17025 |
| Certifications | CE |
INFICON Reference Leak Type A — Caractéristiques
| Gaz | Hélium |
| Taux de fuite | 5×10⁻² mbar·l/s bei 1 bar |
| Certifications | CE |
INFICON Reference Leak Type A — المواصفات
| الغاز | هيليوم |
| معدل التسرب | 5×10⁻² mbar·l/s bei 1 bar |
| الشهادات | CE |